در نهایت تصاویر دو عدد از مادربردهای پرچمدار ازراک از گروه محبوب “تایچی” نیز به بیرون درز کرده و این تصاویر در کنار برخی اطلاعات فنی خواهند بود. تایچی نام یکی از رشته های رزمی چینی است که ازراک در چند چیپست از پلتفرم های مختلف از آن بهره گرفته است. دو مادربردی که تصاویر آنها به بیرون درز کرده است شامل ASRock X470 Taichi و X470 Taichi Ultimate هستند. این دو مادربرد مبتنی بر چیپست X470 هستند.

هر دو مادربرد تقریبا از مشخصات یکسان بهره برده و تنها تفاوت های آنها استفاده از شبکه LAN 10gb در Taichi Ultimate و محل قرارگیری کلیدهای پاور و ریستارت دستی است. هر دو مادربرد به فناوری نورانی Polychrome RGB ازراک مجهز هستند و هر دو مادربرد با رنج قیمتی ۲۰۰ الی ۳۰۰ دلار راهی بازارهای جهانی خواهند شد که با توجه به افزایش شدید قیمت دلار در بازار ایران، قطعا هزینه های گزافی برای خرید آنها در بازار داخلی پرداخت خواهد شد!

مادربردهای ASRock X470 Taichi و X470 Taichi Ultimate دارای رابط ۲۴ پین ATX، رابط ۸ پین EPS و یک ۴ پین اضافی ATX هستند. ازراک ۱۵ فاز رگولاتور را برای پردازنده و دو فاز نیز برای بخش حافظه در نظر گرفته است. دو اسلات PCI-Express 3.0 x16 متصل به CPU با فلز تقویت شده و دو اسلات PCI-Express 2.0 x16 متصل به چیپست نیز در هر دو محصول تعبیه شده است.

در بخش ذخیره سازی نیز ۱۰ درگاه SATAIII و دو رابط SSD M.2 موجود است که ارتباط خود را از طریق مدار PCI-Express 3.0 x4 موجود در CPU و چیپست دریافت می کنند. هر دو مادربرد دارای رابط افزوده بدون سیم WAN 802.11ac + BT 4.2 هستند و همانطور که گفته شد Taichi Ultimate یک درگاه اضافی شبکه پرسرعت LAN 10gb را نیز درون خود حمل می کند. در بخش صدا نیز ازراک کنترلر Realtek ALC1220 را برای مادربردهای ASRock X470 Taichi و X470 Taichi Ultimate در نظر گرفته است.