استفاده از فناوری های LED RGB Sync و خنک کننده های مایع، کاربران بسیاری را به سمت کیس هایی با درب و پنل های شیشه ای و شفاف کشانده است. کمپانی های سازنده نوت بوک نیز همواره با محصولات جدید خود در این بازار حضور دارند. در آخرین اقدام، شرکت تایوانی Lian Li سری کیس های آلفا (Alpha) را با دو مدل جذاب شارژ کرده است.

این محصول با عنوان کامل Lian Li Alpha 550 یک کیس جذاب برای گیمر و کاربرانی است که خواهان نمایش نوت بوکهای داخلی خود هستند. Alpha 550 دارای امکان نصب کارت گرافیک ها به صورت عمودی بوده و پنل شیشه ای آن دارای ضخامت ۴ میلی متر است. کیس های Alpha 550 دارای فناوری Bora RGB هستند که ضمن پشتیبانی از نوار دیودهای LED، فن هایی با همین ویژگی را حمل می کنند.

یک ریموت کنترل نیز برای مدیریت رنگ های دلخواه و همچنین روشن/خاموش کردن آنها در کنار هر دو کیس عرضه می گردد. پشتیبانی از مادربردهای ATX در هر دو مدل ممکن گشته و متریال اصلی بدنه از نوع SECC است. افزون بر آن، سری جدید آلفا را می توانید در رنگ های سفید و مشکی تهیه نمائید. در پنل I/O محصول، رابط های صوتی، USB 2.0 و USB 3.1/C نصب شده است.

در بخش تهویه، می توان از ۳ عدد فن ۱۲۰ یا ۱۴۰ میلی متری در بالای کیس، یک فن ۱۲۰ میلی متری در عقب و ۳ عدد فن ۱۲۰ میلی متری در بخش جلوی آن بهره گرفت. امکان نصب خنک کننده های بادی CPU با ارتفاع حداکثر ۱۷ سانتی متر و پشتیبانی از کارت گرافیک هایی به طول حداکثر ۴۰ سانتی متر نیز در این محصولات امکان پذیر است. Lian Li Alpha 550 به شما امکان نصب ۷ ذخیره ساز با آرایش ۲ درایو ۳٫۵ اینچی و ۵ درایو ۲٫۵ اینچی را خواهد داد. در نهایت کاربران امکان استفاده از منابع تغذیه به طول ۲۵ سانتی متر را در این دو کیس خواهند داشت. Lian Li Alpha 550 می تواند گزینه ای مناسب برای افرادی باشد که به مود سازی سیستم و نمای آن علاقمند هستند.