همه ی ما از حساب های کاربری در سایت ها و شبکه های مختلفی بهره می بریم و رمز عبور یا پسورد های مختلفی نیز برای هر یک در نظر می گیریم. اما به خاطر داشتن همه ی پسوردها کار سختی خواهد بود و همه ی ما در این زمینه با مشکلاتی روبرو هستیم. این روزها مرورگرها به ذخیره ی رمز عبور می پردازند و در مواردی ممکن است این قابلیت برای کاربران کاربردی نباشد و یا از این موضوع احساس خطر کنند. به همین منظور اپلیکیشن های مختلفی در این زمینه ارائه شده است که می توان به LastPass Password Manager اشاره کرد. در ادامه به معرفی این اپلیکیشن کاربردی و جذاب خواهیم پرداخت.

معرفی اپلیکیشن LastPass Password Manager

این اپلیکیشن از مرورگرهای مختلفی چون کروم، اپرا، فایرفاکس، اکسپلورر و یا سافاری پشتیبانی می کند. از سوی دیگر اپلیکیشن LastPass Password Manager قادر است تا هر پسوردی را در خود ذخیره کند؛ در نتیجه کافیست تا رمز عبور هر حساب کاربری را یکبار وارد نمایید. امنیت این اپلیکیشن بسیار بالا است و جای نگرانی نخواهد بود. قابلیت های مختلفی نیز در این اپلیکیشن ارائه شده است که می توان به امکان حذف پسورد، امنیت، محیط کاربری ساده، وارد کردن حساب کاربری و رمز عبور به صورت خودکار، سرور آنلاین، مدیریت از طریق سیستم کامپیوتری و پشتیبانی از مرورگر های مختلف اشاره کرد. در این اپلیکیشن در ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و تمامی پسوردهایتان را در این حساب کاربری وارد نمایید. در واقع از این طریق می توانید در سرور اطلاعات خود را در هر مکان و هر زمانی در اختیار داشته باشید. لازم به ذکر است که این اپلیکیشن از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند و برای عامه ی مردم کاربردی خواهد بود.

محبوبیت اپلیکیشن LastPass Password Manager

این اپلیکیشن از امتیاز ۴٫۶ برخوردار است و نظر کاربران زیادی را به خود جذب کرده است. البته لازم به ذکر است که این اپلیکیشن در فروشگاه گوگل در دسترس مردم ایران قرار ندارد در نتیجه از طریق بازار و مایکت می توانید این اپلیکیشن کاربردی را در اختیار داشته باشید و از امکانات آن بهره مند شوید. تاکنون بیش از ۲ هزار نفر این پلیکیشن را از طریق بازار و ۳ هزار نفر از طریق مایکت دانلود و نصب کرده اند. این برنامه برای پلتفرم های مختلفی چون اندروید، iOS، ویندوز، مک و لینوکس ارائه شده است و حتی افزونه ی آن نیز در اختیار مرورگرهای مختلف قرار گرفته است. در نتیجه تمامی کاربران می توانند از قابلیت های جذاب این اپلیکیشن بهره مند شوند.