هنوز یک ماه از زمان معرفی پرچمداران سری P20 هواوی نگذشته است که نیوز پیرامون پرچمداران سری میت شنیده می شود. اولین نکته در خصوص نسل آینده گوشی های میت، اینست که احتمالا آنها هم مانند سری P به یک باره از عدد ۱۰ به ۲۰ جهش پیدا می کنند. میت ۲۰ هواوی پاییز امسال به صور رسمی معرفی خواهد شد، اما در حال حاضر نتایج بنچمارک انتوتو این گوشی منتشر شده است. ظاهراً کسی که به این گوشی دسترسی داشته، از بنچمارک معروف AnTuTu برای سنجش آن استفاده کرده است، نکته جالب در خصوص امتیاز میت ۲۰ اینست که اختلاف آن با پرچمداران فعلی بازار بسیار بسیار زیاد است.

میت ۱۰ اولین گوشی ای بود که با چیپ ست کرین ۹۷۰ سال گذشته به بازار عرضه شد. با وجود نوآوری هایی که در بخش دوربین در گوشی پی۲۰ مشاهده می شود، این گوشی هم با همان چیپ ست کرین ۹۷۰ معرفی شد. طبیعتاً چیپ ست پرچمدار بعدی که در گوشی آینده میت قرار خواهد گرفت، کرین ۹۸۰ خواهد بود و حالا ما به لطف نتیجه بنچمارک انتوتو می توانیم حدس بزنیم که چه موجود قدرتمندی با چیپ ست تولید خواهد شد.

طبق پیش بینی ها، Kirin 980 دارای هسته های Cortex-A75 با عملکرد پردازشی بالا خواهد بود که نسل دوم واحد پردازش عصبی (NPU) را با پردازنده گرافیکی قدرتمند به ارمغان خواهد آورد. همه اینها توسط TSMC و با معماری ۷ نانومتری و بازده انرژی بهبود یافته تولید خواهد شد. در حدود ۶ ماه به زمان معرفی این گوشی باقی مانده است و از همین حالا میت ۲۰ بسیار امیدوار کننده به نظر میرسد. علاوه بر مشخصات نوت بوکی قوی، این گوشی احتمالاً دارای دوربین سه گانه لایکا و حسگر اثر انگشتی در زیر نمایشگر خواهد بود.

نظر شما در رابطه با پرچمدار آینده سری میت هواوی چیست؟