بازار گوشی های هوشمند در هند روز به روز بیشتر رشد می کند و گوگل به خوبی از این موضوع آگاه است. از همین رو، تا امروز حداقل چهار مدیر ارشد کمپانی آلفابت اعلام کرده اند که گوگل در حال برنامه ریزی برای انجام یک حرکت تهاجمی در هند است و این برنامه شامل ارائه یک گوشی هوشمند میان رده با نام تجاری پیکسل و معرفی Pixelbook می باشد.

انتظار میرود که علاوه بر معرفی محصولات جدید، گوگل در زمینه بازاریابی محصولات خود نیز برنامه ریزی کند تا بتواند با سرمایه گذاری مناسب به خوبی با رقیبان خود، از جمله اپل، سامسونگ و آمازون رقابت کند. جلسه برنامه ریزی در مالزی برگزار شده است و در این جلسه خرده فروشان آمریکا، انگلیس و حتی هندی نیز حضور داشته اند. به گفته یکی از منابع گوگل با تکیه بر اپراتور شبکه Reliance Jio 4G در هند انتظار دارد محصولاتش در حداکثر توانایی عرضه شوند.

یکی دیگر از مدیران ارشد گوگل در ماه آگوست اعلام کرده بود که یک گوشی هوشمند جدید میان رده از این برند باید در بازار هند عرضه شود، این در حالیست که گوشی های جدید پیکسل طبق آنچه در دو سال قبل دیده ایم، به طور معمول در اوایل ماه نوامبر معرفی می شوند. علاوه بر بازار گوشی های هوشمند، گوگل به دنبال دستیابی به بازار ابزار هوشمند سازی خانه با محصولات Nest است. این محصولات شامل زنگ درب، سیستم زنگ خطر و سیستم تشخیص دود می باشد که احتمالاً در طول سال آینده عرضه خواهند شد.  علت اصلی اینکه مانتین ویوو قصد پیاده سازی برنامه های خود را در سریع ترین زمان ممکن ندارد، مشکلاتی است که در خصوص شهرت برند آن وجود دارد. چرا که بسیاری از مردم اهالی هند هنوز به طور دقیق در جریان این موضوع نیستند که بزرگترین موتور جستجوی جهان، در بازار فروش نوت بوک هم فعالیت دارد. Redington شریک گوگل در کشور هند، با ایجاد فروشگاه های آفلاین و بهبود نام تجاری گوگل در مغازه ها زمینه ورود گسترده محصولات آن را به کشور فراهم می کند.