کمپانی کینگستون با نام تجاری در بازار گیمینگ نوت بوکهایی همچون رم و هدست حضور دارد. جدید ترین هدست گیمینگ این شرکت موسوم به HyperX Cloud Revolver Gunmetal، دارای دو عدد کاپ نسبتا بزرگ با درایو های ۵۰ میلی متری است. این هدست با تمامی پلتفرم های موجود (PC, PS4, PS4 Pro, Xbox One, Xbox One S, Mac, Mobile و Nintendo Switch) سازگار است و حتی برای استفاده در واقعیت مجازی نیز توصیه شده است.

هدست HyperX Cloud Revolver دارای پوشش چرمی است و تائیدیه های TeamSpeak و Discord را به همراه دارد. این محصول علاوه بر حفظ جزئیات صدا در فرکانس های بالا، پوشش مناسبی را برای فرکانس های پایین و بیس فراهم ساخته است. به گفته Kingston اطلاع از جزئیات حرکتی دشمنان و Bass غنی به طور کامل در این هدست پیشرفته لحاظ شده است. جک صوتی ۳٫۵ میلی متری، امکان ارتباط گسترده آن را فراهم می سازد.

هدست HyperX Cloud Revolver Gunmetal دارای درجه صوتی کلاس استدویو بوده و با امپدانس ۳۰ اهم، از فرکانس های ۱۲ هرتز الی ۲۸ کیلوهرتز را پوشش می دهد. خروجی صوتی ۱۰۴ دسی بل و توان حداکثر ۵۰۰ میلی وات، وزن خالص ۳۶۰ گرم، متریال فلزی در ساختار بدنه و میکروفون با حساسیت ۵۰ هرتز الی ۱۸ کیلو هرتز از جمله دیگر موارد قابل اشاره در این هدست مخصوص بازی و پیشرفته هستند. HyperX Cloud Revolver Gunmetal با قیمت ۱۲۰ دلار به فروش می رسد.