کمپانی ایسوس به تازگی یک مانیتور مخصوص مقرون به صرفه را به سبد کالای خود افزوده است. نمایشگر ASUS VG258Q یک محصول ۲۵ اینچی با پشتیبانی از دقت FHD یا ۱۰۸۰×۱۹۲۰ است. با توجه به افزایش قیمت کارت گرافیک ها، امروزه بازی در دقت FHD الویت دارد. ASUS VG258Q با ظاهری ترکیبی از مدل های پیشین و کنونی ایسوس، همچنان نمای یک مانیتور مخصوص بازی را یدک می کشد.

نرخ بروزرسانی این محصول با توجه به پشتیبانی از فناوری FreeSync به ۱۴۴ هرتز می رسد. همچنین زمان پاسخگویی پنل نیز ۱ میلی ثانیه ذکر شده است. ایسوس برای این مانیتور موفق به اخذ گواهینامه TUV Rheinland شده است؛ در نتیجه شدت پرش و سو سو زدن تصاویر نیز به خوبی کنترل شده است. نمایشگر ASUS VG258Q با شدت نور ۴۰۰ نیت تولید شده است که یک مزیت بزرگ به حساب می آید.

شایان ذکر است که عضو خوش قیمت و جدید ایسوس از پنل های TN برخوردار است. این محصول با فناوری گیمینگ ASUS GamePlus همراه شده و یک OSD تخصصی بازی را در اختیار گیمرها قرار می دهد؛ از جمله آنها می توان به شمارنده نرخ فریم نیز اشاره کرد. در بخش ورودی های تصویر هم شاهد رابط های DisplayPort 1.2a، HDMI 1.4 و dual-link DVI-D هستیم. ایسوس تا کنون اشاره ای به قیمت این مانیتور نکرده است؛ اما ASUS VG258Q دارای مشخصاتی است که زمره میان رده های گیمینگ ایسوس قرار می گیرد.