ام اس آی يکي از بزرگترين شرکتهاي تايواني توليد کننده ي مادربورد و کاتهاي گرافيک است که در سال ۱۹۸۶ توسط آقايان جوزف اچ اس يو، جنيز هوانگ، فرانک لين، کني يو و هنري لو تاسيس شد.

زمينه ي فعاليت اين شرکت در آغاز تهيه و ساخت و توسعه مادربودها و کارتهاي گرافيک بود. MSI يکي از سه شرکت بزرگ توليد کننده ي مادربورد و کارت گرافيک در جهان است که حدود ۱۵۰ ميليون مادربورد و ۱۰۰ ميليون کارت گرافيک توليد کرده است. درآمد مالي ۲۰۰۹ اين شرکت ۳۳۴ ميليون دلار بوده که ميزان ۲٫۵۶ ميليارد دلار سرمايه گذاري شرکت بوده است.

فعاليت هاي تجاري:

در سال ۹۵ اين شرکت فعاليت خودش را از توليد مادربورد و کارت گرافيک به سمت توليد صنايع الکترونيک ديگر نيز توسعه بخشيد. اکنون از قبيل نوت بوک، وسايل ارتباطي، سيستم هايي از قبيل سرورها، مالتي مديا، صنايع کامپيوتري و غيره را نيز توليد مي کند.

خدمات:

MSI در منطقه مين لند (Mainland) چين نيز توسعه يافت و کارخانه بائو آن در شنژن چين در سال ۲۰۰۱ افتتاح شد. همچنين در منطقه کوشان چين نيز امکانات و تجهيزات ديگري را توليد و به تحقيقات در اين زمينه مشغول است،صنايع کامپيوتري، سخت افزاري و الکترونيک.
ساعات کاری و پذیرش دستگاه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح الی 18 بعدازظهر ،مشاوره تلفنی در ساعات کاری و فقط از طریق شماره تلفن های همراه اعلام شده امکان پذیر است

استفاده از مطالب سایت SupportNotebook.ir فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلا مانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پشتیبان نوت بوک می‌باشد.