همیشه یک Tester خوب میتواند در هر زمینه ای جزء اولین مواردی باشدکه مورد نیازاست؛به طور مثال برای تست کابل های شبکه درشبکه از Tester استفاده میکنند تا زمان کمتری صرف اطمینان از کارایی و پیدا کردن نقایص احتمالی شود. برای تست و ارزیابی قدرت پردازشی و گرافیکی کامپیوتر ها نیز نرم افزار های زیادی وجود دارد که یکی از مطرح ترین آنها ۳DMark است.شما می توانید برای آگاهی از قدرت CPU & GPU کامپیوتر خود از این نرم افزار بهره ببرید و رکورد های بدست آمده توسط این نرم افزار را مورد مقایسه قرار دهید!این نرم افزار کارآمد می تواند با انجام یکسری تستهای خاص از پردازنده وکارت گرافیک میزان کارآیی آنها را نسبت به استانداردها نشان دهد.

چنین ابزاری گاهی میتواند فوق العاده مهم باشد،زمانی که کاربران حرفه ای و غیره حرفه ای برای کاربری های مختلف پردازشی و گرافیکی قصد خرید نوت بوکی جدید يا جمع کرد یک کامپیوتر دسکتاپ را دارند و میخواهند بدانند آیا سیستم انتخابی آنها امکان پردازشهای سنگین را دارد یا خیر؟ بازیهای جدید را میتواند اجرا کند یا نه؟ همه اینها با انجام یک تست ساده با ۳DMarkامکانپذیرمیشود. تستهایی که این ابزار صورت میدهد بر اساس استانداردها بوده وتمامی موارد راشامل میشود.این نرم افزار نگارش های مختلفی دارد که می توان از پر استفاده ترین نسخه های آن ۳DMark 6و جدیدترین نسخه فعلی آن ۳DMark 11 نام برد که جهت تهیه واستفاده به وفور در پکیج های نرم افزاری و سایت های دانلود نرم افزار یافت می شود!

 

قابلیت های کلیدی نسخه۳DMark 6

– انجام ۲ تست گرافیکی برروی سیستم

– انجام ۲ تست پردازشی برروی سیستم

– انجام ۶ تست درموردخصیصه ها و ویژگی های گرافیکی سیستم

– امکان اجرای تست در ابعاد نمایشی مختلف

– امکان انتخاب تستهای قابل اجرا

 

قابلیت های کلیدی نسخه ۳DMark 11 Pro

– انجام ۴ مدل تست مختلف درنسخه  Pro

– انجام تستهای فیزیکی برروی کارت گرافیک

– تغییر درتمامی تنظیمات

– پردازش وتست ازکارت صوتی

– انجام تست های ترکیبی برروی کارتگرافیک

– تست ونمایش نتایج هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین

– نمایش نتایج کارت گرافیک سیستم و مقایسه با استانداردها

– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز ازجمله ویندوز محبوب ۷

شما می توانید در سایت رسمی شرکت تولید کننده این نرم افزار (FutureMark) نتیجه بروز رقابت و مقایسه پردازنده ها و چیپست های گرافیکی تولیدی توسط کمپانی های معروف دنیا را مشاهده کنید!

 

لینک مقایسه و رکورد گیری قوی ترین پردازنده های تولید شده توسط کمپانی های مختلف در دنیابا استاندارد۳DMark

لینک مقایسه و رکورد گیری قوی ترین چیپست های گرافیکی تولید شده توسط کمپانی های مختلف در دنیا بااستاندار۳DMark
ساعات کاری و پذیرش دستگاه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح الی 18 بعدازظهر ،مشاوره تلفنی در ساعات کاری و فقط از طریق شماره تلفن های همراه اعلام شده امکان پذیر است

استفاده از مطالب سایت SupportNotebook.ir فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلا مانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به پشتیبان نوت بوک می‌باشد.