پرسش های اخیر

ریختن مایعات روی لبتاب

0 امتیاز
سلام. نزدیک چند قطره چای روی صفحه موس داخلی لب تابم ریخت. بنده طی ده ثانیه باطری رو دراوردم و خاموشش کردم. لب تاب من ایسر هستش. چکار باید بکنم؟
ممنونم ازتون
سوال شده آذر 4, 1395 در برند ایسر Acer توسط Mahmood0631 کاربر معمولی (2 امتیاز)

1 پاسخ

0 امتیاز

کار درستی کردید, 48 ساعت استراحت و بعد تست,اگر اشکالی پیدل کرده بود تماس بگیرید.

پاسخ داده شده آذر 7, 1395 توسط مهندس حسين سادات کاربر فعال (8,739 امتیاز)

سوالات مشابه

ریختن مایعات

سلام. نزدیک چند قطره چای روی صفحه موس داخلی لب تابم ریخت. بنده طی ده ثانیه باطری رو دراوردم و خاموشش کردم. لب تاب من ایسر هستش. چکار باید بکنم؟ ممنونم ازتون
سوال شده آذر 4, 1395 در برند ایسر Acer توسط Mahmood0631 کاربر معمولی (2 امتیاز)
0 امتیاز
1 پاسخ

ریختن آب بر روی دستگاه اچ پی HP Pavilion 15-n021se

سلام به صورت اتفاقی مقداری اب ریخت رو دستگاه که البته روشن بود سریع از برق کشیدمش و با سشوار و دستمال خشک کردم بعد نیم ساعت روشن کردم برق وارد دستگاه میشه و کلید پاور روشن میشه ولی دستگاه روشن نمشیه و صفحه بالا نمیاد و چراغ caps lock هر سه ثانیه یه بار روشن خاموش میشه حدودا میخواستم بدونم دقیقا مشکل از کجاست و ایا درست میشه یا نه ؟
سوال شده آذر 19, 1394 در برند اچ پی HP توسط javada کاربر معمولی (1 امتیاز)
0 امتیاز
1 پاسخ

مشکل آب ریختن روی لپ تاپ اچ پي HP Probook 4540s

سعی میکنم خلاصه و کامل بگم. سیستم به برق بوده (باطری وصل نبود)،که پسرم آب ریخته روش که بشورتش، حالا چقد طول کشیده تا خانومم متوجه شده و خاموشش کرده نمی دونم.بعد من که اومدم دیدم فقط کمی کیبورد خیسه خشکش کردم و روشن کردم که فنش حدود 30 ثانیه روشن شد و ... بیرون، دقیقا زیر قسمت تاچپد،روی ماردبرد اندازه کف دست رسوب داره (شوره)، سعی کردم با الکل تمیز کنم ولی کامل تمیز نشده.جرات روشن کردنش هم ندارم
سوال شده تیر 30, 1394 در برند اچ پی HP توسط Mr.Crazy کاربر معمولی (1 امتیاز)
0 امتیاز
1 پاسخ

آب ریختن روی کیبورد لپ تاپ Asus x451c

با سلام و خسته نباشید. یک هفته قبل روی کیبورد در محلی که نقطه و علامت سوال و واو است ولپ تاپم مدل asus x451c می باشد و روشن بود مقداری آب ریخت . من لپ تاپ را سریع کج کردم تا آبش ریخت و بعد از ده دقیقه خاموش و با سشوار خشک کردم . و بعداز چندساعت روشن و ... که آیا آب به داخل کیبوردم نفوذ نکرده یا نفوذ کرده و بعدا عوارض ان بوجود می آید و احتمال زنگ زدگی قطعات وجود دارد و باید به کارشناس نشان دهم ؟
سوال شده بهمن 22, 1393 در برند ایسوس Asus توسط علی سینا کاربر معمولی (3 امتیاز)
+1 امتیاز
1 پاسخ

روشن نشدن لبتاب

سلام من با لبتاب کار میکردم خاموش کردم بعد فرداش اومدم روشن کنم روشن نمیشه فقط موقع زدن کلید پاور نورصفحه کیبورد روشن میشه بعد خاموش میشه به شارژر که هم وصل میکنم چراغ شارژر روشن میشه بعد لبتاب روشن نمیشه.
سوال شده 10 اسفند 1395 در برند ایسر Acer توسط Ebrahim کاربر معمولی (1 امتیاز)
0 امتیاز
1 پاسخ

به پشتیبان نوت بوک خوش آمدید!شما می توانید،سوالات خود در مورد اشکالات انواع کامپیوتر های قابل حمل را مطرح کنید و یا با استفاده از ابزار جستجو،اطلاعاتی مانند:برند،کلاس، مدل انواع لپ تاپ،تبلت،اسمارت فون،آل این وان و مشکلات فنی پیش آمده برای این نوع کامپیوتر ها را جستجو و از پاسخ هایی که توسط ما به مشکلات مشابه و به دیگر مشتریان پشتیبان نوت بوک داده شده بهره مند گردید، فقط کافیست از کلید واژه هایی که بیانگر نقص فنی دستگاه هایتان است استفاده و اطلاعات بسیاری درباره چگونگی رفع این گونه نقایص و همچنین هزینه حدودی تعمیرات و خدمات قابل ارائه توسط ما،کسب کنید و پس از آن با بینش بهتر در مورد اشکال دستگاه خویش جهت بهره مندی از خدمات سخت افزاری و نرم افزاری به بخش فنی ما مراجعه فرمایید!

...