شرکت Thermalright یکی برندهای شناخته شده در صنعت سامانه های تهویه، خنک کننده بادی جدید خود با نام Silver Arrow را معرفی کرد. این خنک کننده بادی برای استفاده در سوکت های AMD TR4 و خنک سازی پردازنده های Ryzen Threadripper طراحی شده است. حداکثر توان دفع حرارت در Silver Arrow به ۳۲۰ وات می رسد؛ پس از این رو امکان خنک سازی CPUهای Threadripper II را که به زودی راهی بازار خواهند شد را با ۲۵۰ وات توان حرارتی، داراست.

این محصول بی شباهت با مدل های پیشین یعنی Silver Arrow ITX-R یا Silver Arrow SB-E نبوده و البته استفاده از فن در وسط ۲ هیت سینک نیز مسئله ای تازه نبوده اما به واقع عملکرد تهویه را بهبود می بخشد. خنک کننده Silver Arrow نیز با استفاده از همین الگوی ساده طراحی شده است. یک پایه مسی بزرگ و ۸ لوله ناقل حرارت ۶ میلی متری، از جمله مشخصات آن به شمار می روند.

یک عدد فن ۱۴۰ میلی متری با دور موتور ۶۰۰ الی ۲۵۰۰ دور در دقیقه، و نویز خروجی ۲۱ الی ۴۵ دسی بل، گردش اصلی هوا را بر عهده دارد. ابعاد این محصول برابر با ۱۵۵ mm x 103 mm x 163 mm بوده و وزن آن به ۱۰۵۰ گرم می رسد که از این رو یک کولر نسبتا سنگین به حساب می آید. Thermalright هنوز اشاره ای به قیمت گذاری این مدل نکرده است.